Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : James

Numer telefonu : +86 13921194466

WhatsApp : 13488888888

Free call
Linia produkcyjna
  • przykładowy pokój2
  • pokój próbny 3
  • linia montażowa
  • zespół produkcyjny
Mówiąc ogólnie, gdy punkt przesuwa się względem układu współrzędnych, linia lub segment lub krzywa utworzona przez jego ruch jest jednym z czasów punktu spoczynku względem układu współrzędnych. Każdy punkt odpowiada wielu razy. W stosunku do pewnego czasu punkt stacjonarny zaczyna poruszać się szybciej, a czas jest wolniejszy. Gdy prędkość jest taka sama jak punkt ruchu w czasie, czas się zatrzymuje. Gdy prędkość przekracza punkt, jest to równoznaczne z powrotem do przeszłości.

Czas względny

To w czasie rzeczywistym, w czasie rzeczywistym. Odnosi się do czasu, w którym punkt nie porusza się w dodatkowym wymiarze.

Czas absolutny

To wyobrażony czas, wyimaginowany czas. Odnosi się do czasu potrzebnego na przejście w dodatkowym wymiarze.

Relacja z przestrzenią

Przestrzeń sprawia, że ​​rzeczy mają zmienność, to znaczy z powodu istnienia przestrzeni, rzeczy mogą się zmieniać. Przestrzeń jest rzeczą bez energii, to znaczy, kiedy można zmienić rzeczy, energia wytworzona przez zmianę została anulowana energią przeszkody. [3] opis zmian punktu w przestrzeni jest nazywany opisanym punktem odpowiadającym czasowi punktu [gdy punkt przesuwa się do określonej pozycji, opisany punkt będzie miał unikalną odpowiednią pozycję, która jest nazywana pozycją opisany punkt w tym czasie].

Pozycja opisanego punktu może się zmieniać z czasem i pozostać niezmieniona. Wiadomo, że czas ma funkcjonalny związek z położeniem opisanego punktu.

OEM / ODM
Mówiąc ogólnie:

Z drugiej strony grawitacja jest uniwersalną siłą między wszystkimi formami energii lub masy. Nie można go ograniczyć do membrany, zamiast tego musi przenikać całą przestrzeń. Ponieważ grawitacja może nie tylko rozpraszać, ale także rozprzestrzeniać się na dodatkowe wymiary, powinna rozpadać się bardziej z odległości niż za pomocą elektryczności. Elektryczność jest ograniczona do membrany. Wiemy jednak z obserwacji orbit planet, że przyciąganie grawitacyjne słońca zmniejsza się, gdy planeta oddala się od słońca, w taki sam sposób, w jaki zmniejsza się elektryczność wraz z odległością.

Jeśli więc żyjemy na membranie, musi istnieć jakiś powód, dla którego grawitacja nie rozprzestrzenia się z membrany bardzo daleko, ale ogranicza się do jej otoczenia. Jedną z możliwości jest to, że dodatkowe wymiary kończą się na drugiej błonie cieniowej, niedaleko od tej, w której żyjemy. Nie widzimy tej błony cieniowej, ponieważ światło może podróżować tylko wzdłuż membrany, a nie przez przestrzeń między dwiema membranami . Możemy jednak poczuć przyciąganie grawitacyjne obiektów na błonie cienia. Mogą istnieć galaktyki cienia, gwiazdy cienia, a nawet ludzie cieni, którzy mogą być zaskoczeni, gdy poczują grawitacyjne przyciąganie materiału z naszych membran. Dla nas ten rodzaj cienia pojawia się jako ciemna materia, która jest niewidzialną materią. Ale jego grawitacja jest odczuwalna.

W rzeczywistości mamy dowody ciemnej materii w naszej galaktyce. Ilość materiału, jaką widzimy, nie wystarcza, aby grawitacja trzymała obracające się galaktyki razem. O ile nie ma jakiejś ciemnej materii, galaktyka odleci. Podobnie ilość materii, którą obserwujemy w gromadach galaktyk, nie wystarcza, by powstrzymać ich rozprzestrzenianie się, więc musi istnieć ciemna materia. Oczywiście, cienie nie są konieczne dla ciemnej materii. Ciemna materia może być po prostu jakąś formą materii, która jest trudna do zaobserwowania, np. Mięczaki lub brązowe karły i gwiazdy o niskiej masie, które nigdy nie są wystarczająco gorące, aby spalić wodór.

Ponieważ grawitacja rozchodzi się do obszaru między naszą membraną a błoną cienia, przyciąganie grawitacyjne między dwoma sąsiednimi obiektami na naszej membranie spada ostrzej z odległością niż z elektrycznością, ponieważ ta ostatnia jest ograniczona do membrany. Możemy być w stanie zmierzyć zachowanie grawitacyjne na krótkich dystansach w laboratorium przy użyciu instrumentów opracowanych przez Sir Cavendisha z Cambridge. Do tej pory nie widzieliśmy żadnych różnic w stosunku do elektryczności, co oznacza, że ​​membrany nie mogą być oddalone o więcej niż jeden centymetr. Jest to niewielkie według standardów astronomicznych, ale ogromne w porównaniu z górną granicą innych dodatkowych wymiarów. Dokonywane są nowe pomiary grawitacji na krótkich dystansach w celu przetestowania koncepcji „świata membran”. [5]

Grawitacja może wyginać przestrzeń, dzięki czemu może przemieszczać się do dodatkowych wymiarów (takich jak funkcja liniowa opisana przez dwie niewiadome), przemieszczając się w czasie wirtualnym w wszechświatach równoległych, aby mogła podróżować w czasie przez grawitację.

R & D
Czas strefy: system czasu mierzony w jednolitej globalnej strefie czasowej. Kiedy świeci słońce, jest dwunasta w południe. Ale czas, w którym świeci słońce, jest różny w różnych miejscach. Na przykład w Szanghaju jest 12 w południe, a mieszkańcy Moskwy potrzebują pięciu godzin, aby zobaczyć słońce. Jest już godzina czternasta w Sydney, Australia. Jeśli więc wszystkie miejsca stosują standard czasu lokalnego, przyniesie to wiele niedogodności dla administracji, transportu i zwykłego życia. Aby pokonać tę trudność, astronomowie wymyślili rozwiązanie: podziel długość geograficzną świata na 15 stopni, tak aby istniały 24 strefy. Jednolity standard czasu jest stosowany w każdym obszarze, który jest nazywany „czasem strefy”. Różnica między sąsiednimi regionami wynosi jedną godzinę. Kiedy ludzie idą na wschód z jednego obszaru do sąsiedniego obszaru, ustawiają swoje zegary o godzinę do przodu. Idź kilka godzin szybciej, jeśli przejdziesz przez kilka obszarów. W przeciwieństwie do tego, gdy ludzie przemieszczają się na zachód z jednego obszaru do sąsiedniego obszaru, cofają swoją godzinę o godzinę. Odsuń się o kilka godzin, jeśli przejdziesz przez kilka obszarów. Na lotniskach i innych centrach transportowych. Odpowiednie dzielnice największych miast świata są często ilustrowane, aby ułatwić podróżnym.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość