Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Micle Cleanmo

Numer telefonu : +86 13921194466

WhatsApp : +13488888888

Free call
Linia produkcyjna
  • przykładowy pokój2
  • pokój próbny 3
  • linia montażowa
  • zespół produkcyjny

Mówiąc ogólnie, kiedy punkt porusza się w odniesieniu do układu współrzędnych, linia, odcinek lub krzywa utworzona przez jego ruch jest jednym z momentów spoczynku punktu w odniesieniu do układu współrzędnych.Każdy punkt odpowiada wielokrotnie.W stosunku do pewnego czasu punkt stacjonarny zaczyna się poruszać szybciej, a czas jest wolniejszy.Kiedy prędkość jest taka sama jak ruchomy punkt w czasie, czas się zatrzymuje.Kiedy prędkość przekracza punkt, jest to równoznaczne z cofaniem się do przeszłości.

 

  • Zwykle akceptujemy T / T i Western Union.
  • Zwykle akceptujemy T / T i Western Union.

 

 

Względny czas

To jest czas rzeczywisty, czas rzeczywisty.Odnosi się do czasu, w którym punkt nie porusza się w dodatkowym wymiarze.

Absolutny czas

To wyimaginowany czas, wyimaginowany czas.Odnosi się do czasu potrzebnego na poruszanie się w dodatkowym wymiarze.

Relacja z przestrzenią

Przestrzeń sprawia, że ​​rzeczy są zmienne, to znaczy ze względu na istnienie przestrzeni rzeczy mogą się zmieniać.Przestrzeń jest rzeczą bez energii, to znaczy, kiedy rzeczy można zmienić, energia wytworzona przez zmianę jest znoszona energią przeszkadzania.[3] opis zmian punktu w przestrzeni nazywamy punktem opisanym odpowiada czasowi punktu [gdy punkt przesunie się na określoną pozycję, opisywany punkt będzie miał unikalną odpowiadającą pozycję, która jest nazywana położeniem punktu opisany punkt w tym czasie].

Położenie opisywanego punktu może zmieniać się w czasie i pozostać niezmienione.Wiadomo, że czas ma funkcjonalny związek z położeniem opisywanego punktu.

OEM / ODM
Mówiąc ogólnie:

Z drugiej strony grawitacja jest uniwersalną siłą między wszystkimi formami energii lub masy. Nie można go ograniczyć do membrany, zamiast tego musi przenikać całą przestrzeń. Ponieważ grawitacja może nie tylko rozpraszać, ale także rozprzestrzeniać się na dodatkowe wymiary, powinna rozpadać się bardziej z odległości niż za pomocą elektryczności. Elektryczność jest ograniczona do membrany. Wiemy jednak z obserwacji orbit planet, że przyciąganie grawitacyjne słońca zmniejsza się, gdy planeta oddala się od słońca, w taki sam sposób, w jaki zmniejsza się elektryczność wraz z odległością.

Jeśli więc żyjemy na membranie, musi istnieć jakiś powód, dla którego grawitacja nie rozprzestrzenia się z membrany bardzo daleko, ale ogranicza się do jej otoczenia. Jedną z możliwości jest to, że dodatkowe wymiary kończą się na drugiej błonie cieniowej, niedaleko od tej, w której żyjemy. Nie widzimy tej błony cieniowej, ponieważ światło może podróżować tylko wzdłuż membrany, a nie przez przestrzeń między dwiema membranami . Możemy jednak poczuć przyciąganie grawitacyjne obiektów na błonie cienia. Mogą istnieć galaktyki cienia, gwiazdy cienia, a nawet ludzie cieni, którzy mogą być zaskoczeni, gdy poczują grawitacyjne przyciąganie materiału z naszych membran. Dla nas ten rodzaj cienia pojawia się jako ciemna materia, która jest niewidzialną materią. Ale jego grawitacja jest odczuwalna.

W rzeczywistości mamy dowody ciemnej materii w naszej galaktyce. Ilość materiału, jaką widzimy, nie wystarcza, aby grawitacja trzymała obracające się galaktyki razem. O ile nie ma jakiejś ciemnej materii, galaktyka odleci. Podobnie ilość materii, którą obserwujemy w gromadach galaktyk, nie wystarcza, by powstrzymać ich rozprzestrzenianie się, więc musi istnieć ciemna materia. Oczywiście, cienie nie są konieczne dla ciemnej materii. Ciemna materia może być po prostu jakąś formą materii, która jest trudna do zaobserwowania, np. Mięczaki lub brązowe karły i gwiazdy o niskiej masie, które nigdy nie są wystarczająco gorące, aby spalić wodór.

Ponieważ grawitacja rozchodzi się do obszaru między naszą membraną a błoną cienia, przyciąganie grawitacyjne między dwoma sąsiednimi obiektami na naszej membranie spada ostrzej z odległością niż z elektrycznością, ponieważ ta ostatnia jest ograniczona do membrany. Możemy być w stanie zmierzyć zachowanie grawitacyjne na krótkich dystansach w laboratorium przy użyciu instrumentów opracowanych przez Sir Cavendisha z Cambridge. Do tej pory nie widzieliśmy żadnych różnic w stosunku do elektryczności, co oznacza, że ​​membrany nie mogą być oddalone o więcej niż jeden centymetr. Jest to niewielkie według standardów astronomicznych, ale ogromne w porównaniu z górną granicą innych dodatkowych wymiarów. Dokonywane są nowe pomiary grawitacji na krótkich dystansach w celu przetestowania koncepcji „świata membran”. [5]

Grawitacja może wyginać przestrzeń, dzięki czemu może przemieszczać się do dodatkowych wymiarów (takich jak funkcja liniowa opisana przez dwie niewiadome), przemieszczając się w czasie wirtualnym w wszechświatach równoległych, aby mogła podróżować w czasie przez grawitację.

R & D
Czas strefy: system czasu mierzony w jednolitej globalnej strefie czasowej. Kiedy świeci słońce, jest dwunasta w południe. Ale czas, w którym świeci słońce, jest różny w różnych miejscach. Na przykład w Szanghaju jest 12 w południe, a mieszkańcy Moskwy potrzebują pięciu godzin, aby zobaczyć słońce. Jest już godzina czternasta w Sydney, Australia. Jeśli więc wszystkie miejsca stosują standard czasu lokalnego, przyniesie to wiele niedogodności dla administracji, transportu i zwykłego życia. Aby pokonać tę trudność, astronomowie wymyślili rozwiązanie: podziel długość geograficzną świata na 15 stopni, tak aby istniały 24 strefy. Jednolity standard czasu jest stosowany w każdym obszarze, który jest nazywany „czasem strefy”. Różnica między sąsiednimi regionami wynosi jedną godzinę. Kiedy ludzie idą na wschód z jednego obszaru do sąsiedniego obszaru, ustawiają swoje zegary o godzinę do przodu. Idź kilka godzin szybciej, jeśli przejdziesz przez kilka obszarów. W przeciwieństwie do tego, gdy ludzie przemieszczają się na zachód z jednego obszaru do sąsiedniego obszaru, cofają swoją godzinę o godzinę. Odsuń się o kilka godzin, jeśli przejdziesz przez kilka obszarów. Na lotniskach i innych centrach transportowych. Odpowiednie dzielnice największych miast świata są często ilustrowane, aby ułatwić podróżnym.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość