Biodegradowalne torby plastikowe, torby przyjazne dla środowiska, worki na odpady, torby do recyklingu artykułów spożywczych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Bagplastics at vip.163.com
Orzecznictwo: HACCP, QA, EN13432, SGS
Numer modelu: Bagplastics na vip.163.com
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 000 SZT
Cena: AS DISCUSSED
Szczegóły pakowania: 2000 SZTUK / KARTON
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: DEPOZYT ​​T / T
Możliwość Supply: 300 ton za miesiąc

opis produktu

Biodegradowalne torby plastikowe

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz biodegradowalnych toreb na zakupy, opakowania do żywności czy utylizacji odpadów, dysponujemy zasobami i możliwościami do zaprojektowania i wyprodukowania w 100% biodegradowalnych toreb plastikowych dla Twoich potrzeb.

Biodegradable Plastic Bags

Biodegradowalne torby okazują się doskonałą opcją do toreb plastikowych i są uważane za idealne dla przemysłu spożywczego, laboratoriów biotechnologicznych, szpitali i innych przedsiębiorstw. W naszej firmie produkujemy i projektujemy biodegradowalne i biodegradowalne torby plastikowe wraz z wkładkami do pojemników, które spełniają międzynarodowe standardy jakości.

Jesteśmy jedną z zaufanych firm produkujących biodegradowalne torby plastikowe na całym świecie. Jako jedna z wiodących firm produkcyjnych, naprawdę rozumiemy potrzeby personalizacji niezależnie od rozmiaru, marki własnej, grubości i koloru, których potrzebujesz. Oferujemy biodegradowalne i degradowalne torby plastikowe, aby spełnić szczególne wymagania naszych klientów. Dzięki wyjątkowym zakładom produkcyjnym nasza firma zapewnia odpowiedni gotowy produkt, którego potrzebujesz.

Nasza firma jest uważana za precyzyjny wybór, w którym można otrzymać niestandardowe, wysokiej jakości biodegradowalne torby w dowolnej ilości. Worki te są przyjaznymi dla środowiska torbami z tworzywa sztucznego, które są testowane i zatwierdzane przez niezależne laboratoria zgodnie ze standardowymi metodami badań zatwierdzonymi przez ISO i ASTM wraz z innymi organami normalizacyjnymi, które określają zakres i szybkość biodegradacji tworzyw sztucznych.

Zalety i cechy toreb biodegradowalnych:

Zakres stosowania toreb biodegradowalnych

Nasza firma zaspokaja potrzeby dużych i małych ilości, które są wymagane przez użytkowników końcowych wraz z dystrybutorami i dostawcami na całym świecie. Po prostu skontaktuj się z naszym zespołem ds. Sprzedaży w celu uzyskania odpowiedzi na pytania i przedyskutuj, aby dostosować nasze torby lub poprosić o bezpłatne próbki. Jesteśmy bardzo oddani oferowaniu naszym klientom konkurencyjnych cen i usług.

Worki na śmieci ze sznurkiem

Zalety czarnych worków na śmieci:

Czarne worki na śmieci - LLDPE Regular Duty

Worki na odpady medyczne

Idealny do stosowania w szpitalach, klinikach medycznych, pielęgniarskich gabinetach lekarskich
domy i placówki medyczne

Star Sealed Green Garbage Bags

- Zielone worki na śmieci -

duże zielone worki na kompost

spełniają normy ASTM dotyczące biodegradowalności / kompostowania, dzięki czemu worki używane do zbierania śmieci mogą przekształcić się w kompost wraz z resztą ekologicznych śmieci w aktywnie zarządzanej kompostowni.

Wkładki bębnowe na rolkach

Przezroczyste wkłady z polietylenu o pojemności 55 galonów i czystości przemysłowej.

Okrągłe dno

Okrągłe wkładki dna eliminują nadmiar odpadów uwięzionych w fałdach i narożnikach

Sztywne wkładki bębnowe

Przezroczyste wkłady z polietylenu o pojemności 55 galonów i czystości przemysłowej.

Osłona przeciwpyłowa

Przezroczyste polietylenowe osłony przeciwpyłowe klasy przemysłowej i zatwierdzone przez FDA

Arkusze nasadki bębna

Przezroczysty arkusz polietylenu z aprobatą klasy przemysłowej i FDA

http://www.bagplastcis.cn

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych