Okładka z twardej tektury Mini zeszyt spiralny na zamówienie

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Ningbo

opis produktu

Okładka z twardej tektury Mini zeszyt spiralny na zamówienie

Mini notebook;
Najwyższa białość i gładkość dla idealnej powierzchni do pisania;
Rozmiar przenośny;
Twarda kartonowa okładka;
Dostępny w formie wykresu (5 mm), poziomego papieru wyłożonego i nieobrobionego

Ningbo Xingda Stationery Co., Ltd. jest chińsko-zagraniczną spółką joint venture mającą prawo do importu i eksportu oraz posiadania zróżnicowanego trybu zarządzania. Założona w 2001 roku firma mieści się w No.2, South Yongjiang Road, Beilun Science & Technology Park w Ningbo, zajmuje powierzchnię ponad 7000 metrów kwadratowych, łączy się z portem Beilun - drugim głębokowodnym portem w Chinach na północy, łączy w górę Huhangyong Highway na południu i jest tylko pół godziny jazdy na lotnisko Ningbo z pięknym otoczeniem i wygodnym transportem. Produkty zostały wywiezione na rynek brytyjski, rynek francuski, rynek amerykański i rynek meksykański.

Firma zajmuje się głównie produkcją różnych zestawów papeterii, wykwintnych notebooków, wysokiej jakości próbek i opakowań blistrowych, o rocznej wartości produkcji wynoszącej 50 milionów RMB, a główne produkty notebooków i opakowań blistrowych można elastycznie dostosować do różnych wymagań specyfikacji klient, z miesięczną produkcją do 1,5 miliona książek (zestawów) w chwili obecnej oraz głównymi klientami spółdzielni Wal-Mart, Disney i BBC.

Od momentu założenia firma kładzie nacisk na „produktywność” jako „uczciwość i wiarygodność, jakość na pierwszym miejscu” oraz ideę zarządzania „najwyższym dobrem, spłacającym społeczeństwo”. Obecnie firma zatrudnia ponad 100 pracowników, wśród których znajduje się 30 pracowników zarządzających i technicznych, a także ponad 40 zestawów urządzeń. Firma założyła drukarnię, fabrykę wgłębników, fabrykę książek, fabrykę blistrów, fabrykę opakowań i fabrykę kartonów; włożyliśmy dużo pieniędzy w zakup czterokolorowej prasy offsetowej, dwustronnego druku i sterowanej programowo gilotyny do papieru i poświęciliśmy się tworzeniu najwyższej jakości z zaawansowanym wyposażeniem, doskonałymi umiejętnościami, profesjonalną technologią i naukowym zarządzaniem.

Firma przeszła certyfikację jakości ISO9001-2000 w 2008 r., A indeks produkcji, zarządzania jest zgodny ze standardem oceny klienta lub powierzonej mu oceny fabryki, co stworzyło podstawy długoterminowej współpracy. Firma pomyślnie przeszła wszystkie wymagane wskaźniki techniczne oceny i audytu fabryki BBC i SGS, a certyfikacja ICTI jest audytem. Co więcej, firma była wielokrotnie oceniana jako „jednostka zaawansowana”, „jednostka wybitna”, „przedsiębiorstwo pierwszej klasy” i „prywatne przedsiębiorstwo kredytowe” przez Wydział Administracji Przemysłu i Biznesu oraz Okręgowe Stowarzyszenie Kulturalne i stała się wyznaczonym dostawcą dzielnicy -poziomowy rząd nabywający działalność poligraficzną.

Firma ma dobre otoczenie biznesowe, moce produkcyjne i reputację honoru, co stworzyło korzystne warunki dla przedsiębiorstwa do nawiązania długoterminowej współpracy z klientem. Dziesięć lat akumulacji, Ningbo Xingda Stationery Co., Ltd. połączy przeszłość z przyszłością i współpracuje z większą liczbą firm.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych